המחבר

קרלוס ברנרדו גונזלס פקוצ'ה

Carlos Bernardo Gonzalez-Pecotche

קרלוס ברנרדו גונזלס פקוצ'ה, הידוע גם בשם Raumsol, נולד בבואנוס איירס אשר בארגנטינה ב- 11 באוגוסט 1901. בהתבססו על תבונת רוחו, גונזלס פקוצ'ה הגיב כבר מגיל צעיר כנגד הידע המקובל והשיטות שבשימוש לעיצוב בני האדם. פקוצ'ה יצר תורה ושיטה: לוגוסופיה, המהווה קו חדש של ידע טרנסצנדנטי, החיוני לחיי האדם.
תפיסתו המקורית את חיי האדם, את האלוהים, את היקום ואת חוקיו מיקמה אותו בין חלוצי המין האנושי.
ב- 1930 פקוצ'ה ייסד את הקרן הלוגוסופית במטרה להפיץ את תורתו. הלוגוסופיה התפשטה ליבשות שונות ולארצות רבות, בהן מתרבים המרכזים הלוגוסופיים המביאים כיוון חדש של דעת.
להגשמתה היעילה של דעת זו בפנימיות האדם, פקוצ'ה הגה שיטה מקורית וייחודית, הפותחת בתהליך לשיפור מודע בחיי הפרט, ויזם בכך עידן חדש עבור האנושות.
עד יום מותו, ב- 4 באפריל 1963, פקוצ'ה הקדיש את חייו לפיתוח ולחיזוק עבודתו, שדה פתוח לשיקום הדרך המתודית של שיפורו העצמי של האדם, במצבו כישות רציונאלית, וכבעל חיים מודעים.
החשיבות והעומק של המחשבה הלוגוסופית, לעיתים קרובות הפריעו לדעה המצויה, הלהוטה לגלות את המקורות מהם גונזלס פקוצ'ה שאב את חכמתו. מחשבותיו של מחבר הלוגוסופיה הן מקוריות בהחלט, ועליו ייאמר כי לא ניזון משום מקור אחר. בהיותו צעיר מאוד הוא היה בטוח בהגשמתה המוצלחת של הפעילות הלוגוסופית, אשר את השלכותיה ראה ברור, לא רק בגלל תוכנה, כי אם בגלל המתודה שלה.

 

ביום חמישי, 22/3/12, התקיימה הרצאה פתוחה לקהל הרחב על הנושא: "האושר כזכות בסיסית" של האדם.
ההרצאה מיקדה את עניין האושר מעבר לתחושה המקובלת שהיא מעין רצף של חיפוש הנאות חולפות ומתחלפות של ההיבטים המוחצנים. האושר, על פי הלוגוסופיה, הינו תהליך לשיפור מודע של חתירה רצונית ומתמידה אל הרמוניה פנימית בין האני מרגיש, אני חושב ואני מגשים.
ההרצאה הייתה מעניינת וכבר נרשמו מתעניינים לקורס המבוא אשר ייפתח בעוד כשבועיים. ניתן עדיין להירשם עד יום ה' ה29 במרץ.

 
 
 
 
dump image dump image

טופס רישום

תקן שגיאות
 
הקרן הלוגוסופית info@logosophy.org.il