אודות

- מטרת הקרן הלוגוסופית להביא לשיפור אנושיותו של האדם ובכך ליצור תרבות חדשה.

- למפעל הלוגוסופי מרכזי לימוד ברחבי העולם.

- הקרן הלוגוסופית בישראל נוסדה ונרשמה כעמותה ללא כוונת רווח (מלכ"ר) בשנת 1994. הקרן פועלת בהתנדבות. אין בה מקבלי שכר או כל הטבות אחרות.

- הקרן הלוגוסופית בישראל מדווחת, מדי שנה, כחוק, לרשויות המס ולרשם העמותות.

- בישראל קיימים שני מרכזי לימוד – בכפר סבא ובנתניה.

- הקרן מקיימת הרצאות לציבור הרחב בנושאים הנוגעים לחיי האדם בהן היא מעלה את הדרך בה מתנהלים החיים היום ומביאה את הדרך שמציעה הלוגוסופיה לחיות, להשתפר ולהתפתח.

- המתעניינים מוזמנים להשתתף בקורס מבוא הנמשך כחודשיים, של שעורים שבועיים, בני שעה וחצי, בשעות הערב. מטרת הקורס להכיר את דרך הלימוד הלוגוסופי, את המינוחים הלוגוסופיים כך שיוכלו לקבל החלטה מושכלת אם ברצונם להמשיך בדרך שיפור זו.

- אלה מחליטים להמשיך בלימוד התורה הלוגוסופית משולבים בכיתה קיימת או בכיתה ייחודית להם. השיעורים השבועיים, בני שעה וחצי, מתנהלים בהנחיית מרכז הקבוצה או בהנחיית אחד הלומדים הותיקים. ככל שמתקדמים הלומדים בתהליך השיפור מוצע להם להשתלב בהנחיית החומר.

- אין מדובר בקורס הקצוב בזמן. ככל שמתקדמים ומשתפרים – ממשיכים ללמוד חומר ברמה גבוהה יותר, האופקים מתרחבים והיכולות גדלות, מתעצמות ומרחב הלימוד והבעיות איתן מתמודדים הן ברמה גבוהה יותר ומכאן שגם הפתרונות עולים לרמה הנדרשת.

- כאמור הקרן הלוגוסופית אינה למטרת רווח וכל העוסקים בה עושים זאת בהתנדבות. עם זאת, כדי לכסות את הוצאות הקרן (דמי שכירות, ארנונה, חשמל וכו') – הקרן גובה דמי חבר חודשיים (היום 120 שח').

נא צרו קשר.

נשמח לראותכן/ם איתנו.

ביום חמישי, 22/3/12, התקיימה הרצאה פתוחה לקהל הרחב על הנושא: "האושר כזכות בסיסית" של האדם.
ההרצאה מיקדה את עניין האושר מעבר לתחושה המקובלת שהיא מעין רצף של חיפוש הנאות חולפות ומתחלפות של ההיבטים המוחצנים. האושר, על פי הלוגוסופיה, הינו תהליך לשיפור מודע של חתירה רצונית ומתמידה אל הרמוניה פנימית בין האני מרגיש, אני חושב ואני מגשים.
ההרצאה הייתה מעניינת וכבר נרשמו מתעניינים לקורס המבוא אשר ייפתח בעוד כשבועיים. ניתן עדיין להירשם עד יום ה' ה29 במרץ.

 
 
 
 
dump image dump image

טופס רישום

תקן שגיאות
 
הקרן הלוגוסופית info@logosophy.org.il